skipToMainContent
account

Mijn Leen Bakker

winkelwagen

Tv-meubel Lahti - Walnoot - 140 cm - Mangohout - Mid Century

(0)
  • 100 dagen bedenktijd

Productomschrijving

DÉJA Tv-meubel Lahti Walnoot 140cm

Ontdek de charme van het DÉJA Tv-meubel Lahti, een prachtig meubelstuk in Mid Century stijl. Dit tv-meubel is vervaardigd uit hoogwaardig mangohout, wat niet alleen zorgt voor een warme en natuurlijke uitstraling, maar ook voor duurzaamheid. De Walnoote kleur geeft het meubel een elegante en tijdloze look, perfect voor elke woonkamer. Het tv-meubel biedt voldoende ruimte voor je televisie en andere media-apparatuur, terwijl het stevige ontwerp zorgt voor stabiliteit en langdurig gebruik.

Materiaal: Dit tv-meubel is gemaakt van mangohout, een duurzaam materiaal dat bekend staat om zijn stevigheid en unieke nerfpatronen. Mangohout is een milieuvriendelijke keuze, omdat het afkomstig is van bomen die hun fruitproductie hebben voltooid.

  • Gemaakt van duurzaam mangohout
  • Elegante Walnoote afwerking
  • Mid Century stijl voor een tijdloze uitstraling

Afmetingen: BxDxH 140x40x45 cm

Met zijn royale afmetingen biedt het DÉJA Tv-meubel Lahti voldoende ruimte voor al je media-apparatuur. Je kunt dit prachtige meubelstuk eenvoudig bestellen. Profiteer van gratis thuisbezorging en geef je interieur een stijlvolle upgrade!

Als je op zoek bent naar een duurzaam en stijlvol tv-meubel, dan is het DÉJA Tv-meubel Lahti de perfecte keuze voor jou.

Productspecificaties

EAN nummer
8721403541694
Merk
DÉJA Living
Kleur
Bruin
Materiaal
Mangohout
Productafmetingen (cm)
40x140x45
Waar te koop
Alleen online
Internet Only
Ja, partner aanbod
Inclusief planken
Ja
Softclose
Nee
Verkoop door
Verkooppartners
Breedte kast (cm)
van 100 tot 150 cm
Aantal deuren
0
Interieurstijl
Retro
Met lades
Nee
Productveiligheid