Leenbakker
winkels

Winkels

winkelwagen

Salontafel Marmer ∅70cm - Mangohout Onderstel

(0)

Deel jouw product & volg ons op social

Productomschrijving

Salontafel Glitzie Marmer Bruin 70cm - Giga Meubel

Ontdek de luxe van de Salontafel Glitzie, een prachtige toevoeging aan je interieur in de stijl van Hotel Chique. Deze salontafel combineert de natuurlijke schoonheid van marmer met de warme uitstraling van mangohout, wat zorgt voor een unieke en elegante uitstraling. De tafel heeft een natuurlijke kleur die perfect past bij de zwart marmeren tafelblad, waardoor het een eyecatcher in elke woonkamer is. De hoogwaardige materialen en de zorgvuldige afwerking maken deze tafel niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam en praktisch in gebruik.

Materiaal: Het tafelblad van de Glitzie salontafel is gemaakt van prachtig marmer, wat zorgt voor een luxe uitstraling en een duurzaam oppervlak. Het onderstel is vervaardigd uit mangohout, een materiaal dat bekend staat om zijn duurzaamheid en warme uitstraling.

  • Unieke combinatie van marmer en mangohout
  • Stijlvolle Hotel Chique uitstraling
  • Duurzaam en onderhoudsvriendelijk

Afmetingen: LxBxH 70x70x38 cm

Met zijn compacte afmetingen past de Salontafel Glitzie perfect in zowel grote als kleine woonruimtes. Bestel jouw Glitzie salontafel vandaag nog en geniet van gratis bezorging.

Wij adviseren om onderzetters te gebruiken om kringen op het tafelblad te voorkomen en de kwaliteit te behouden.

Let op: Dit is een natuursteen, daardoor kan de print van het blad iets afwijken van de foto.

Het hout van deze tafel is gemaakt van mangohout, wat betekent dat het duurzaam is.

Productspecificaties

EAN nummer
7440808043091
Merk
Giga Meubel
Kleur
Grijs
Materiaal
Marmer
Productafmetingen (cm)
70x70x38
Vorm
Rond
Interieurstijl
Overig
Materiaal frame
Hout
Maximaal draagvermogen in Kg
100
Aantal tafels
1
Internet Only
Ja, partner aanbod
Houtpatroon
Mangohoutpatroon
Zelf monteren
Nee
Materiaal tafelblad
Hout
Met wielen
Nee
Set van
Geen set
Binnen- of buitengebruik
Binnen
Met opbergruimte
Nee
Productveiligheid