Troonz Hoofdkussen Livorno Plus Three
Omschrijving
Het Livorno Three (firm) hoofdkussen is perfect afgestemd op de behoeften van rugslapers. Met zijn stevige vulling en ergonomische vorm biedt dit kussen optimale ondersteuning voor de nek en schouders, zodat je wervelkolom in een natuurlijke houding blijft tijdens het slapen.
Het kussen is tweezijdig te gebruiken. Eén zijde is voorzien van een innovatieve cooling fabric die overtollige warmte effectief afvoert. Dit helpt bij het sneller in slaap vallen en bevordert een diepere, koelere nachtrust.
Dankzij de speciaal gevormde uitsparing sluit het kussen perfect aan bij de contouren van je nek, waardoor spanningen worden verminderd en je nek en hoofd stabiel blijven liggen – essentieel voor wie op de rug slaapt.
Via de ritssluiting in het binnenkussen kun je eenvoudig de vulling aanpassen voor jouw ideale hoogte en stevigheid. De 3D-mesh zijranden zorgen voor continue luchtcirculatie en dragen bij aan een fris slaapklimaat.
- Geschikt voor: Rugslapers – stevige ondersteuning zorgt voor een stabiele, rechte nek- en hoofdpositie tijdens rugligging
- Tijk bovenzijde: 100% katoensatijn, gewatteerd met ademende bamboevezels
- Tijk onderzijde: Verkoelend materiaal dat warmteophoping vermindert
- Binnenkussen: Eén traagschuim binnenkussen met vaste vorm
- Vulling: 80% traagschuimvlokken en 20% polyester vezels
- Dikte: Aanpasbaar via ritssluiting in het binnenkussen voor optimale hoogte en ondersteuning
- Cooling fabric: Onderzijde zorgt voor afkoeling en vergemakkelijkt het inslapen
- Nekuitsparing: Ondersteunt de natuurlijke curve van de nek bij rugligging
- Ventilatie: 3D-mesh zijranden zorgen voor constante luchtcirculatie en frisheid gedurende de nacht
Specificaties
EAN nummer
8720726450935Merk
Troonz BVKleur
WitMateriaal
KatoenProductafmetingen (cm)
60x70x30Wasbaar
JaStevigheid hoofdkussen
StevigAfmeting kussen
60x70 cmNeksteun
JaOnderhouds/wasvoorschrift
60 °CMet afneembare hoes
JaSlaaphouding
RugAnti-allergisch
JaSoort hoofdkussen
VolwassenInternet Only
Ja, partner aanbodProductveiligheid