Leenbakker
magasins

Magasins

chariot

Garden Impressions Margriet - zwart/Allure Rome grey 170 cm. tuinset

(0)

100 jours de réflexion

Suivez nous pour inspiration

Description

Teakhouten tuinset met Margriet diningstoel en Rome tafel  

Op zoek naar een betaalbare tuinset met opvallend design en hoog zitcomfort? Dan hoe je niet verder te zoeken! De Rome tuintafel van Allure heeft een stoer en robuust design. Dit hebben wij gecombineerd met de retro tuinstoel Margriet van Garden Impressions. De uitstraling van het teakhout in combinatie met het zwarte wicker van deze diningstoel is een zeer goede samenstelling! Een tuinset moet natuurlijk ook comfortabel zijn. Daarom krijg je de prachtige mint grey kussens er standaard bij. Met deze tuinset heb je alles in één! 

Eigenschappen Margriet dining fauteuil

De Margriet tuinstoel heeft een frame dat is gemaakt van onderhoudsvrij aluminium. Daaromheen is het hoog kwaliteit rotan gevlochten. De poten zijn gemaakt van staal met een speciale e-coating. Door middel van deze coating worden elektronisch geladen verfdeeltjes aangebracht op het staal. Hiermee wordt de antracieten kleuring aan het staal gegeven en maakt het de poten kras- en stootvast. Deze tuinstoel heeft een look die past in elke tuin! De mooie mint grey kussens worden standaard meegeleverd. Deze zorgen ervoor dat de wicker Margriet stoelen een echte eyecatcher zijn en heerlijk zitten! De kussenhoezen zijn middels een rits eenvoudig uit te wassen wanneer deze vies zijn geworden. 

Eigenschappen Rome teakhouten tuintafel

De teakhouten tuintafel Rome van Allure is een stoere en robuuste tuintafel. Teakhout is een Aziatisch hardhout met positieve kenmerken. Zo is het teakhout van nature vettig waardoor het verrassend zacht aanvoelt. Voor dit model is het hout behandeld met een grey wash, waardoor het zijn unieke look krijgt. Door de verschillende weersinvloeden van buiten zal de tuintafel gaan vergrijzen. Er zullen ook barstjes en haarscheurtjes ontstaan. Dit doet niet af aan de kwaliteit van je tafel! Mocht je graag de originele kleur willen behouden, raden wij aan om de tafel te behandelen met een teak protector. Het is ook mogelijk om een teak shield te gebruiken op het teakhout, hiermee maak je de tafel tijdelijk water- en vuilafstotend. Het is af te raden om de tuintafel af te dekken met een afdekhoes. Hiermee ontneem je de mogelijkheid om te ademen en kunnen er lelijke vlekken ontstaan op de tafel.

Spécifications

Numéro EAN

6090309313370

Marque

Garden Impressions

Couleur

Gris

Matériel

Rotin

Profondeur d'assise (cm)

69

Internet Only

Oui, offre partenaire

Matériau des accoudoirs

Rotin

Former

Rectangulaire

Nombre de personnes

4

Dossier réglable

Non

Poids de charge max. (kg) de chaque place assise

130

Chaise de hauteur de siège de meubles

45

Matériau du plateau

Bois

Largeur d'assise (cm)

59

Hauteur du canapé (cm)

45

Hateur du bras (cm)

64

Profondeur d'assise (cm)

69

Matériau du siège

Osier

Hauteur du dos (cm)

83

Y compris les oreillers

Oui

Réglable en hauteur

Non