compte

Mon Leen Bakker

panier
Bonne nouvelle : les produits Leen Bakker sont de nouveau disponibles !

Banc Salle À Manger Taupe/Brun - 180x60x80cm - Raster

(0)
609,00
Livré en 6 jours ouvrables
Disponible uniquement en ligne

Vente et livraison :

Livraison à domicile gratuite

30 jours de réflexion

Retour gratuit

Suivez nous pour inspiration

Description du produit

Eetkamerbank Raster Hoven Taupe/Bruin - Giga Meubel

De Eetkamerbank Raster Hoven in Taupe/Bruin van Giga Meubel is een prachtige toevoeging aan je interieur in de stijlvolle Hotel Chique stijl. Deze bank combineert de robuustheid van staal met de zachtheid van stof, wat zorgt voor een comfortabele en duurzame zitervaring. De taupe kleur voegt een warme en uitnodigende sfeer toe aan je eetkamer. Deze bank is ontworpen om zowel stijl als functionaliteit te bieden, waardoor het een ideale keuze is voor gezellige diners en lange gesprekken aan tafel.

Materiaal: De Eetkamerbank is vervaardigd uit een combinatie van staal en stof. Het stalen frame biedt stevigheid en stabiliteit, terwijl de stoffen bekleding zorgt voor een aangenaam zitcomfort. Deze materialen zijn zorgvuldig gekozen om een lange levensduur te garanderen.

  • Stijlvolle Hotel Chique uitstraling
  • Duurzame combinatie van staal en stof
  • Comfortabele zitervaring voor lange diners

Afmetingen: BxDxH 180x58x81 cm

Met zijn royale afmetingen biedt de Eetkamerbank Raster Hoven voldoende zitruimte voor meerdere personen. Je kunt deze prachtige bank kopen en profiteren van gratis thuisbezorging voor bestellingen. Voeg deze eyecatcher toe aan je eetkamer en geniet van stijlvol comfort!

Spécifications du produit

Numéro EAN
7440809085007
Marque
Giga Living
Couleur
Taupe
Matériel
Métal
Dimensions article (cm)
58x180x81
Avec accoudoir
Non
Largeur d'assise (cm)
180
Vendu par
Partenaires commerciaux
Avec espace de rangement
Non
Assemblez-vous
Oui
Confort d'assise
Normal
Où acheter
Seulement en ligne
Profondeur d'assise (cm)
58
Appui-tête
Non
Internet Only
Oui, offre partenaire
Style d'intérieur
Autre
Nombre de places
2
Sécurité des produits